X Ukraińsko-Polskie Dialogi Naukowe
logo konferencji, które zawiera wizerunek globu ziemskiego na tle którego skrzyżowane są dwie flagi polska i ukraińska logo konferencji, które zawiera wizerunek globu ziemskiego na tle którego skrzyżowane są dwie flagi polska i ukraińska

Trwa nabór zgłoszeń do 15 marca!

Z przyjemnością informujemy, że trwa nabór zgłoszeń na konferencję "X Ukraińsko-Polskie Dialogi Naukowe", współorganizowaną przez Chmielnicki Uniwersytet Narodowy oraz Uniwersytet Kazimierza Wielkiego.

Konferencja stanowi wyjątkową platformę do wymiany wiedzy i doświadczeń między naukowcami z Ukrainy i Polski, a jej celem jest stymulowanie owocnych dyskusji oraz budowanie mostów współpracy międzykulturowej.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa dnia 15 marca, a informacje dla uczestników oraz szablony streszczeń są już dostępne na stronie konferencji.

Zachęcamy do aktywnego uczestnictwa i dołączenia do merytorycznych dyskusji podczas konferencji.