X Ukraińsko-Polskie Dialogi Naukowe
Nabór zgłoszeń przedłużony do 7 kwietnia! Nabór zgłoszeń przedłużony do 7 kwietnia!

Nabór zgłoszeń przedłużony do 7 kwietnia!

Do 7 kwietnia 2024 roku trwać będzie przedłużony nabór zgłoszeń na X edycję konferencji "Ukraińsko-Polskie Dialogi Naukowe", współorganizowaną przez Chmielnicki Uniwersytet Narodowy oraz Uniwersytet Kazimierza Wielkiego.
Jest to niepowtarzalna szansa dla naukowców i badaczy z Polski oraz Ukrainy, aby wziąć jeszcze udział w renomowanej platformie wymiany naukowej i międzykulturowej.

Konferencja stanowi doskonałą okazję, by wzbogacić swoje doświadczenie naukowe, prezentując prace w międzynarodowym gronie specjalistów z różnorodnych dziedzin. Zapraszamy do wyboru obszaru tematycznego, który odpowiada Państwa zainteresowaniom badawczym i specjalności, wśród szerokiej gamy opcji, włączając w to nauki techniczne, inżynieryjne, przyrodnicze, a nawet humanistyczno-społeczne. Szczególnie zachęcamy do prezentowania badań i projektów, które podkreślają znaczenie polsko-ukraińskiej współpracy międzykulturowej oraz wymiany wiedzy i doświadczeń. Wzbogacenie dyskusji o Państwa unikalne perspektywy i wnioski naukowe przyczyni się do głębszego zrozumienia i rozwoju międzynarodowej współpracy naukowej.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony konferencyjnej www.dialogi2024.ukw.edu.pl i dokonywania zgłoszeń przez formularz rejestracyjny.

Dziękujemy za dotychczasowe zainteresowanie i liczne zgłoszenia oraz abstrakty, które już do nas dotarły.
Czekamy na kolejne zgłoszenia i z niecierpliwością oczekujemy na możliwość spotkania się na konferencji!